Oriental Weavers PRO ZVÍŘATA Pratelný Laos 140/999X Zelená

Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Mujkoberec.cz

Skladem • Více variantDárek% Slevový kódDoplňkové službyZdarma96 % • 11 812 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

Barva
viskóza
Výška vlasu
bez vlasu

• jsem spokojena - barvy odpovídají nabídce

doporučuji nestrhávat etiketu ze spodu koberce - vytrhává se a natrhává spolu s ní i pogumovaný spodek

• barvy i popis produktu odpovídá
    • nestrhávat přilepený papír zespodu koberečku - vytrhala jsem si částečně i pogumovanou plochu

• Moc krásné barvy
    • Neklouže
    • Velmi příjemný na dotek
    • Jsem ráda, že se dá prát ( mám ho v kuchyni )

Doporučuji, je krásný

Materiál
viskóza
Výška vlasu
bez vlasu

Kobereček, který je k dispozici ve dvou velikostech, je ideálním doplňkem pro Vaše domácí mazlíčky. Koberec je pratelný, na plovoucí podlaze nebo parketách nebude díky gumové vrstvě klouzat. Laos Vás překvapí nízkou smyčkou, které je příjemná na dotyk a dobře se čistí.

• jsem spokojena - barvy odpovídají nabídce

• barvy i popis produktu odpovídá

• Moc krásné barvy
    • Neklouže
    • Velmi příjemný na dotek
    • Jsem ráda, že se dá prát ( mám ho v kuchyni )

Doporučuji, je krásný

kočička je spokojená

• , zakoupeno v Mujkoberec.cz

Perfektně protiskluzový, králík si ho ihned zamiloval.

• , zakoupeno v Mujkoberec.cz

• Koberec je příjemný na omak, lehký, skladný, dá se vyprat v pračce. Díky podkladu dobře drží na podlaze, barvy odpovídají obrázku na e-schopu.
    • Byli jsme nadšení koupí stejného typu, ale v jiné barevnosti, proto jsme objednali i tento zelený.