Spoltex Enigma orange 9358 Oranžová

Tvar
obdélníkové

velký výběr, objednávka z pohodlí domova, kvalitní výrobek

• , zakoupeno v Mujkoberec.cz

Velice pěkný, příjemný a měkký na došlap, jsem velice ráda že jsem si vybrala právě tenhle, velká spokojenost

super obchod.

polypropylen
Tvar
obdélníkové

Kusový koberec Enigma 9358 Orange | oranžová

Kusový koberec Enigma si díky svému originálnímu jednoduchému vzoru našel stálé místo v sortimentu.

Jeho designová jemnost ve dvou vlnkách je doslova "starobylým kódem Enigma pro oči", a navíc je podpořena technologií vyřezaného vlasu "heatset carving".

velký výběr, objednávka z pohodlí domova, kvalitní výrobek

super obchod.

• Líbil se nám

• Kvalitní zboží
    • Žádnou nemám

pohodlný, barva perfektní

Jasné barvy oživí interiér

• , zakoupeno v Mujkoberec.cz

Líbil se mě tak jsem to zkusila a byla mile překvapená,krásný a měkoučký.Jsem spokojena.

• dobrá cena
  • , zakoupeno v Mujkoberec.cz

• Hebký na dotek, barevně odpovídá fotkám